תקנון

תקנון שימוש לאתר Envy.
 1. מבוא
  1. אתר Envy ("האתר") המופעל ע"י Envy תכשיטים ("Envy" או "החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת תכשיטים ("המוצר").
  2. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
  3. תקנון זה ניתן לשינוי ו/או עדכון בכל עת ע"י Envy ו/או מי מטעמה, על פי שיקול דעתה הבלעדי.
  4. כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.
  5. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
  6. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
 2. הרכישה
  1. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
  2. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
  3. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
  4. מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
  5. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
  6. עבור כל פריט או שירות המוצע באתר יוצג "דף פריט" בו יופיעו פרטי הפריט ומחיר המכירה (להלן: "דף הפריט"). Envy רשאית לעדכן את דף הפריט מעת לעת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר הפריט מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
  7. מובהר כי התמונות המוצגות באתר הינן לצרכי המחשה בלבד, ייתכנו שינויים בין התמונות, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי הפריטים ובין הפריטים בפועל. שינויים אילו נובעים, בין השאר, מן העובדה כי הפריטים מצולמים ומוצגים על גבי מסך מחשב.
  8. המחירים המוצגים באתר כוללים מע''מ על-פי דין, אלא אם צוין אחרת במפורש.
  9. השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהפריטים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה. במקרה של פריט אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה Envy רשאית להודיע למשתמשת על ביטול ההזמנה, וזה ייחשב כביטול עסקת הרכישה על ידי Envy, כמפורט להלן. הודעה כאמור תימסר למשתמשת באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, על פי בחירת Envy. במקרה כאמור, לא תהיה למשתמשת כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד לאדילה בקשר עם ביטול העסקה, ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותרת המשתמשת על כל טענה כאמור.
 3. החזרות וביטולים הלקוחה רשאית לבטל את העסקה שביצעה באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות שהותקנו מכוחו או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או כנגד קבלת זיכוי לרכישה עתידית, הכל כמפורט להלן.
  1. ביטול עסקה
   1. ביטול העסקה יתאפשר כשעתיים מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ולפני משלוח הפריט
   2. ביטול כאמור ייעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 050-5857375, בשעות פעילות מוקד שירות הלקוחות.
   3. בנסיבות כאמור תהיה הלקוחה זכאית לקבלת החזר התשלום במלואו, ככל שנגבה (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו).
  2. ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי הלקוחה, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה
   1. הלקוחה תהא רשאית לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו שימוש.
   2. על הלקוחה לדאוג להחזיר אלינו את הפריטים באריזתם המקורית ושלא נעשה בהם שימוש מעבר למדידתם. אנו עורכים בדיקות קפדניות לפריטים שחזרו במידה וימצא שבוצע שימוש מעבר למדידה של אותו פריט, אנו שומרים על זכותנו לגבות את מלוא מחיר הפריט(ים).
   3. ביטול עסקה ייעשה באמצעות שיחה למוקד שירות הלקוחות של Envy, בטל' 050-5857375, ותיאום שליח לאיסוף הפריטים.
  3. ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר בפועל ובין פרטיו כפי שמוצגים באתר
   1. אנו ב-Envy עושים כל מאמץ על מנת להביא אליך את המוצרים באיכות הטובה ביותר. לכן, נבקשך לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידיך כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז את רשאית לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיך באמצעות שיחה למוקד שירות הלקוחות בטל' 050-5857375, ובתיאום שליח לאיסוף הפריט. לחלופין, נשמח לספק לך מוצר חלופי ללא עלות משלוח נוספת.
   2. החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע בהתאם להוראות הקבועות בחוק הגנת הצרכן באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר.
   בכל שאלה הקשורה לבירורים, ביטולים, החלפות, החזרות וכד' יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של Envy בדוא"ל: service@n-v.co.il או בטל' 050-5857375.
 4. אספקה והובלת המוצר
  1. הלקוחה רשאית לבחור באספקת הפריטים המוזמנים ישירות לביתה ו/או ליעד אחר לפי בחירתה (להלן: "בית הלקוחה") כמפורט להלן.
  2. משלוח לבית הלקוחה
   1. Envy תספק לבית הלקוחה את הפריטים באמצעות חברת שילוח עצמאית (להלן: "חברת השילוח"). זהות חברת השילוח תיקבע על ידי Envy והיא עשוייה להשתנות מעת לעת.
   2. אספקת פריטים אל בית הלקוחה כרוכה בתשלום דמי משלוח כמפורט באתר (להלן: "דמי משלוח"). גובה דמי המשלוח עשוי להשתנות מעת לעת. דמי המשלוח יתווספו למחירם הכולל של הפריטים הנרכשים, כפי שמצוין באתר. דמי המשלוח יגבו בגין אספקת הפריטים ליעד אחד, בין אם הוזמן פריט אחד או יותר.
   3. המשלוח ישלח לכתובת שצויינה במעמד ההזמנה.
   4. אנו נדאג לארוז את ההזמנה עד 2 ימי עסקים מיום קבלתה ואישורה במערכת.
   5. במקרה שהלקוחה בחרה בסוג משלוח ״שליח עד הבית״ - הפריט יסופק תוך 3 ימי עסקים מיום לאחר אישור ההזמנה (בכפוף לתיאום מול חברת השליחויות).
   6. דמי המשלוח עשויים להשתנות מעת לעת ועלות המשלוח הקובעת כי זו שתפורסם באתר בעת ביצוע ההזמנה.
   7. החשבונית תונפק אוטומטית לדוא״ל שצוין במערכת ועל שם הלקוחה שביצעה את ההרשמה.
   8. על הלקוחה להודיע על כל שינוי במועד ובמיקום האספקה.
   9. יום ביצוע ההזמנה ייחשב כיום אישור חברת האשראי את העסקה.
   10. בימי חג וחצאי ימים ייתכנו עיכובים בזמני קבלת המשלוח.
   11. אספקת הפריטים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר. ימי העסקים הינם: ראשון, שני , שלישי , רביעי , חמישי. שישי - שבת וערבי חג או חצאי ימים אינם נחשבים כימי עסקים.
   12. במידה והלקוחה סיכמה מול חברת השילוח על השארת הפריטים בסמוך לבית הלקוחה, מבלי שהלקוחה או מי מטעמה קיבלו את הפריטים לידיהם באופן פיזי, תיחשב הלקוחה כמי שקיבלה לידי את ההזמנה עם השארת הפריטים במיקום שסוכם מול חברת השילוח והלקוחה תהיה מנועה מלטעון כי הפריטים נלקחו על ידי צד ג'
   13. מובהר כי זמני אספקת הפריטים המפורטים לעיל הינם זמנים משוערים. ייתכנו שינויים בזמני האספקה עקב עיכובים התלויים בצד ג' אחר ושאינם תלויים ב-Envy. הלקוחה מאשרת כי ידוע לה כי יכול ואספקת הפריטים תיעשה בתוך זמן קצר או ארוך יותר מן הזמן המשוער וכן, מאשרת כי ידוע לה כי Envy לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת הפריטים במקרים הבאים:
    • עקב "כוח עליון" ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע.
    • שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.
    • כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת Envy.
  3. מובהר כי Envy איננה מתחייבת לזמני אספקת הפריטים כאשר אלו אזלו מהמלאי. אם פריטים מסוימים אזלו מן המלאי, Envy תמסור הודעה על כך ללקוחה אשר תהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה.
  4. מובהר כי אספקת הפריטים יכול ותותנה בהצגת תעודת הזהות של הלקוחה וכן בהצגת מספר אישור ההזמנה, כפי שיתקבל ממערכת ההזמנות בגין ביצוע ההזמנה, זאת על פי שיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של Envy. מוסכם כי Envy ו/או מי מטעמה תהא רשאית לדרוש כל אמצעי זיהוי נוסף, על פי שיקול דעתה, כתנאי למסירת הפריטים לידי המשתמש
 5. שירות לקוחות
  1. בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בדוא"ל: service@n-v.co.il או בטל' 050-5857375.
 6. אבטחת מידע ופרטיות
  1. Envy רשאית לאסוף ולהשתמש במידע טכני הנוגע למשתמשת, לרבות כתובות IP, סוג הדפדפן ומידע טכני נוסף מסוג זה.
  2. תוכנה אלקטרונית הקרויה "עוגייה" (Cookie), אוספת מידע אודות התנהגותה והעדפותיה האישיות של משתמשת בעת ביקורה באתר האינטרנט (להלן: "עוגייה"). העוגייה נוצרת באמצעות הקשר של דפדפן האינטרנט בין אתר האינטרנט לבין מחשב המשתמשת או טלפון הנייד החכם שלה. טכנולוגיה שכיחה זו נועדה בעיקרה לאפשר חוויית פרסונליזציה (התאמה אישית) למשתמשת באתר;
  3. המידע הנאסף משמש בין היתר להפעלה ולשיפור התכנים והיישומים באתר, התאמת התכנים והפרסומות המוצגים בפני המשתמש באתר להעדפות האישיות, כמפורט להלן, מילוי דרישות המשתמש לביצוע עסקת רכישה, יצירת קשר עם המשתמשת ומתן מענה לפניותיה, הצגת מוצרים ו/או שירותים נוספים שיתכן והמשתמשת תהיה מעוניינת בהם, להודיע למשתמשת על שירותים אחרים שלאדילה מציעה, שיפור המוצרים והשירותים ש- Envy מציעה או לשימושים סטטיסטיים ואחרים בכדי לענות על צורכיהן והעדפותיהן של המשתמשות של Envy באתר.
  4. Envy רשאית לעשות שימוש בעוגיות או בתוכנות אלקטרוניות אחרות לאיסוף מידע כאמור, בכלל זה לפשט ולהקל על המשתמשת בעת ביקורה החוזר באתר על ידי זיהויה ולהציג תוכן איכותי בפניה המפולח במיוחד עבורה, בהתאם להעדפותיה האישיות. מובהר למען הסר כל ספק כי לאדילה אינה מחייבת משתמש לאפשר שימוש בעוגיות ובאפשרות המשתמשת להימנע מלאפשר שימוש בעוגיות, בכל עת, על ידי שינוי הגדרות דפדפן האינטרנט שבו היא עושה שימוש כדי לגלוש לאתר. יחד עם זאת, מובהר כי יתכן שחלק ממאפייני האתר יפעלו באופן לקוי באם לא תאפשר המשתמשת שימוש בעוגיות.
  5. דרכי איסוף המידע המפורטות לעיל כוללות את השימוש בעוגיות באתר Envy בלבד ולא כוללות את השימוש בעוגיות ע"י כל צד שלישי.
 7. הרשמה לאתר ואישור קבלת דיוור בסמס ובמייל
  1. בהרשמה לאתר המשתמש מאשר קבלת תוכן שיווקי במייל ובסמס.
  2. בכל שלב ניתנת למשתמש האפשרות להסיר עצמו מרשימת התפוצה באמצעות מנגנון ההסרה שנמצא בכל דיוור ו/או סמס פרסומי .
  3. במידה ולא מתאפשר למשתמש להסיר את עצמו מרשימות התפוצה מכל סיבה שהיא - נבקש לצור עמנו קשר טלפוני בהקדם למספר 050-5857375 על מנת שנסיר אותך מרשימת התפוצה.
  4. בקשה להסרה בכל צורה שהיא מרשימת התפוצה של המייל תבוצע עד 7 ימי עסקים.
 8. קניין רוחני
  1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה Envy.
  2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
 9. דין וסמכות שיפוט
  1. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.
חזרה לתחילת העמוד